KONCERTAI

MUZIKA MEILEI

Gražiausios populiarios meilės dainos bei meilės himnais tapsianti kūryba.

Kviečiame į romantika alsuojantį gražiausių meilės dainų koncertą, kuriame gitaros, balso, violančelės ir perkusijos garsais atgims kūriniai iš miuziklų "The Greatest Showman", "Moulin Rouge", taip pat pasaulį apskriejusios ir širdis virpinančios Bryan Adams, Coldplay, Elton John ir kt. melodijos.

Jums koncertuos:

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt. kartu su violančelininke Ieva Gaudešiūtę, perkusininku Martinu Markevičiumi ir gitaristu Šarūnu Starinsku.

MEILĖS KLASIKA!

Romantiškos meilės klasikos hitai -

dainos ir instrumentinė muzika.

Artėjant Valentino dienai, kviečiame praleisti romantišką popietę Užutrakio rūmuose. Koncerte skambės meilės klasikos hitai, smuikininkės A. Doveikaitės ir vokalisto bei gitaristo J. Stanislovaičio duetas, sukurs užburiančią, kviečiančią pasivaikščioti muzikiniais meilės svajų takais, atmosferą.

Agnė Doveikaitė pradėjo griežti smuiku būdama 6 metų. Atlikėja yra devynerių tarptautinių ir respublikinių smuiko konkursų laureatė, garsių tarptautinių projektų „Kremerata Baltica“ ir „Orchestra Ensemble Kanazawa“ Japonijoje dalyvė. A. Doveikaitei už tarptautinius pasiekimus skirta oficiali LR Prezidento Valdo Adamkaus Padėka, o už meninius labdaros projektus jungiant muziką ir dailės terapiją, Pranciškonų Gėrio ambasadorės vardas. Agnė griežia klasikiniu ir elektriniu smuikais, koncertuoja kartu su kitais garsiais Lietuvos klasikos bei džiazo atlikėjais ir dj’ais.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.

MUZIKINĖ KELIONĖ

Muzikinė Kelionė - koncertas, kuriame garsų pagalba mintimis keliausime ne tik po pasaulį, bet ir už jo ribų. Įvairūs atmosferiniai sąskambiai susilieję su poetų Tado Žvirinskio, Ilzės Butkutės bei Justino Stanislovaičio poezija leis pasijusti lyg pasakoje.

Justino Stanislovaičio kuriama muzika išsiskiria tuo, kad ji yra labai "vizuali". Klausant, lyg galima matyti vaizdinius kuriuos sukuria muzika.

Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmuose Kovo 19 d. 18 val.

NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Įveskite savo el. paštą formoje ir gaukite nuolaidas bei naujienas apie mūsų organizuojamus renginius.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Tel. nr.: +37060904881
El. Paštas.: renginiukomanda@gmail.com