Gyva Muzika Jūsų Renginiui

HOUSE DJ

Tai šlageriai, žinomi kūriniai ir visų mylimos melodijos atliekamos electro ir house stiliais pripildytos saksofono melodijomis.

Grupės Sudėtys

Sudėtis: Gitara/Vokalas + Būgnai + Saksofonas

Programoje girdėsite puikiai visiems žinomas pasaulio ir Lietuvių kūrėjų melodijas. Nuo Ed Sheeran, Coldplay, Hiperbolė, Bryan Adams, Reamonn bei kitų Lietuviškų, pažįstamų melodijų atliekamų kitaip.

Profesionalus DJ ir Saksofonininkas. Aranžuojantis kūrinius ir verčiantis puikiai pažįstamas meldoijas į HOUSE/DANCE žanrą.

DJ AugustYno

Bésame mucho - Romatiškas saksofonas

„Bésame mucho“ – programa, kurioje muzika pakylės į naują neatrastą svajonių ir realybės darną: nuo klasika tapusių meilės šlagerių, tokių kaip „Bésame mucho“, iki šiuolaikiškų meilę įkūnijančių melodijų – modernus skambesys derantis su laiko patikrintomis dainomis užpildys romantika bet kokią širdį.

PROGRAMOJE: Hiperbolės, Vytauto Kernagio, Egidijaus Sipavičiaus, Zucchero bei autorinė kūryba.

Grupės Sudėtys

Sudėtis: Gitara/Vokalas + Būgnai + Saksofonas

Laimonas Bendaravičius ir Justinas Stanislovaitis. Tai neeilinis muzikos projektas, kuriame susitinka pop ir klasikos žanrai. Aksominis ir sodrus bei paslaptingas ir šviesus tenorai. POP + KLASIKA. Tai analogų neturintis projektas, kuriame puikiai pažįstamos melodijos atliekamos dviem žanrais iš karto.

Laimonas Bendaravičius nuo 2009 m. klasikinio dainavimo mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Vytauto Juozapaičio, prof. Vladimiro Prudnikovo ir lekt. Liudo Norvaišo klasėse)

Nuo 2011 metų L. Bendaravičius aktyviai dalyvauja „SHMF Choir academy“ projektuose Vokietijoje, Kinijoje, Pietų Korėjoje bei dirba su tokiais dirigentais kaip E. Whitacre, C. Eschenbach, R. Beck ir kt.

L. Bendaravičius ketverius metus reguliariai tobulinasi maestro Paolo De Napoli (Italija) meistriškumo kursuose, o taip pat dalyvavo tokių profesionalų, tarp jų tenoro Gianfranco Cecchele (Italija), tenoro Edgaro Montvido (Lietuva, Didžioji Britanija), tenoro Marko Helerio (USA), baritono Konrado Jarnoto (Vokietija), meistriškumo kursuose.

Nuo 2009 m. iki 2017 m. Laimonas dirbo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro mimanso artistu. Kartu su teatru dalyvavo gastrolėse Kinijoje (G. Puccini opera „Madam Baterflai“), Lenkijoje, Estijoje, Slovėnijoje (G. Verdi opera „Otelas“), Izraelyje (W. A. Mozarto opera „Figaro vedybos“. Taip pat, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre L. Bendaravičius sukūrė antraplanius solinius vaidmenis – R. Strausso operetė „Vienos kraujas“ (Šeimininko vaidmuo), G. Rossini opera „Sevilijos kirpėjas“ (Ambrogio vaidmuo).

Kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru (dirigentas prof. Gintaras Rinkevičius) ir Vilniaus miesto opera pasirodė premjerinėse Dalios Ibelhauptaitės režisuotose operose: W. A. Mozarto „Visos jos tokios“, G. Verdi „Trabadūras“, G. Puccini „Toska“, M. Adomaičio (Ten Walls) „e-Carmen“, Ch. Gounod „Faustas“.LRT Didžiojoje studijoje vedė „Didįjį muzikų paradą“.

2014 m. baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, atlikimo meno studijų programą (specializacija dainavimas), suteiktas muzikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Taip pat jam suteikta dainavimo pedagogo kvalifikacija. 2017 m. suteiktas LMTA muzikos magistro kvalifikacinis laipsnis (specializacija dainavimas).

Grupės Sudėtys

Standartinė - Laimonas Bendaravičius (Tenoras) ir Justinas Stanislovaitis (gitara, vokalas)

Išplėstinė - Laimonas Bendaravičius (Tenoras) ir Justinas Stanislovaitis (gitara, vokalas) + būgnai.

Pilna - Laimonas Bendaravičius (Tenoras) ir Justinas Stanislovaitis (gitara, vokalas) + būgnai + violončelė

Programoje girdėsite puikiai visiems žinomas pasaulio ir Lietuvių kūrėjų melodijas. Nuo Ed Sheeran, Andrea Bocelli, Zucchero su Pavarotti iki Lietuviškų, pažįstamų melodijų atliekamų kitaip.

POP + KLASIKA

JUSTINAS TRIO

Justinas Trio – tai pop/rock grupė, kurianti ir koncertuojant įvairiose šventėse ir renginiuose. Visi grupės nariai yra tikri profesionalai, kurie ne vienerius metus užsiima aktyvia koncertine veikla. Grupės muzikiniai kūriniai yra pripažinti ne tik Lietuvoje, bet skamba ir užsienio radijo stotyse. Kolektyvas didžiausiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose koncertavo su žymiausiais mūsų šalies atlikėjais. 2012 metais, grupė pristatė savo dainą “Amazed By You” su kuria pateko į nacionalinį Eurovizijos finalą. Grupės lyderis Justinas dalyvavo tarptautiniame legendinio miuziklo "RENT" pastatyme kurį režisavo Georg Malvius ir Derek Barnes. Grupės repertuarą sudaro ne tik autoriniai kūriniai, tačiau ir populiariausios Lietuvos bei užsienio dainos.

Esame profesionalų grupė kuri groja įvairiomis sudėtimis tokiose šventėse kaip: Tarptautinės konferencijos, vestuvės, įmonių vakarėliai, miesto šventės, gimtadieniai ir t.t. Mūsų repertuarą sudaro tiek originalūs muzikiniai šedevrai, tiek visiems puikiai žinomos Lietuviškos, Angliškos ir Itališkos dainos.

Pasirūpiname visais užsakovų galvos skausmais susijusiais su gyva muzika! Dažnai, žmonės užsakinėdami gyvo garso grupes neįvertina to, kad jas reikės įgarsinti. Taip atsitinka todėl, kad užsakovai tiesiog nežino tokių niuansų. O ir neprivalo žinoti! :)

Užsakovas, pasikvietęs mus į savo šventę, nebesirūpina grupės aparatūros niunasais, pasirenka mėgstamas melodijas iš repertuaro ir mėgaujasi švente.

Užsakius mus savo šventei - garso aparatūrą, renginiui iki 100 žmonių, Lietuvos teritorijoje, atsivešime be jokio papildomo mokesčio!

PROGRAMOS

Autorinė programa

Tai pop rock stiliumi atliekama autorinė programa.

Pop programa

Nuo Rondo iki Coldplay. Populiarios Lietuvių bei užsienio atlikėjų dainos.

Programoje Egidijaus Sipavičiaus, Eros Ramazzotti, Bryan Adams, Maroon 5 ir t.t.

TONO DI VITA

„Tono Di Vita“ – taip skambiai pasivadinęs kolektyvas kviečia į nepaprastą koncertą. Netradicinės sudėties ansamblis ypač atkreipia dėmesį į visiems pažįstamą instrumentą – akordeoną: „Išgirskite šį instrumentą kitaip, atraskite jo muzikines spalvas iš naujo! Iš tiesų, šiame koncerte gėrėsitės kaip akordeonas gali skambėti skirtinguose žanruose, o taip pat, kaip galima kurti įvairiausius sąskambius, naudojant modernias technologijas, derinant netikėtus efektus, nelauktai apjungiant skirtingus instrumentus.

PROGRAMA

Populiarios Lietuvių ir užsienio melodijos atliekamos su akordionu. Nuo Sting iki Vytatuo Kernagio, nuo Hiperbolės iki the Beatles.

VALDEMARAS FRANKONIS

Valdemaras Frankonis - legendinis dainų atlikėjas, daugiau kaip 50 - metų scenoje. Valdemaras puikiai žinomas dėl savo pasiekimų ir indėlio Lietuvos muzikoje. Be šio atlikėjo nevykdavo nei vienas žymesnis koncertas Lietuvoje.

PROGRAMOS

Legendinės, laiko patikrintos ir nenugalėtos dainos. Repertuare skamba Vytauto Šiškausko, Algimanto Raudonikio, Mindaugo Tamošiūno, Raimondo Paulo bei žinomiausios pasaulio dainos. Taip pat programa nuo retro iki rock n' roll'o. Tom Jones, Engeberd Hamperdinc, B.B. King, Frank Sinatra, The Beatles bei populiarios itališkos ir ispaniškos melodijos. Programa idealiai tinka įvairaus amžiaus auditorijai, todėl, kad joje skamba tiek klasikiniais tapę hitai, tiek naujos, modernios melodijos.

ŽVAIGŽDŽIŲ KVARTETAS

Vokalinė popgrupė, susikūrė 1997 m. Vilniuje Grupės įkūrėjas ir pirmasis vadovas Giedrius Balutis pakvietė joje dalyvauti žinomus 8-9 dešimtmečiuose Lietuvos estrados dainininkus Oną Valiukevičiūtę, Janiną Miščiukaitę, Viktorą Malinauską ir Valdemarą Frankonį. 1998 m. Kauno leidybinėje firmoje “Pūkas”išleido pirmąjį albumą “Žvaigždžių valanda”. Kvarteto repertuare dominavopopuliarios praeityje Lietuvos autorių estradinės dainos, bei užsienio atlikėjųšlagerių lietuviški perdirbiniai. 2002 m. O. Valiukevičiūtei pasirinkus politikėskelią, į jos vietą atėjo dainininkė Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė. Tačiau grupėje ji ilgai neužsibuvo. 2004 m. pradėjusi solinę veiklą jį savo vietą kvartete užleido Rasai Kaušiutei. Pastaroji kvarteto nare buvo iki 2006 metų. Jai pasitraukus, prie grupės prisijungė Kauno muzikinio teatro solistė Raimonda Tallat-Kelpšaitė. 2008 m. vasaryje netikėtai mirus Janinai Miščiukaite, “Žvaigždžių kvartetas” veiklą nutraukė. Atsikūrė 2009 m. rudenį nauja sudėtimi. Prie anksčiau kvarteto veikloje dalyvavusių V. Frankonio ir V.Malinausko prisijungė Asta Bagdonavičienė ir Vytautas Šiškauskas. Šia sudėtimi 2010 m. įrašė albumą “Laimės aidai”. Populiariausios repertuaro dainos: Žvaigždžių valanda, Mes padainuosim, Seno parko melodija, Rytas,Ilgiuosi jūros, Laiškas, Paukščiu taku, Paryžiaus tango, Jaunystės valsas, Žvaigždė, Ten, kur svajonė laukia.

Šiuo metu Žvaigždių Kvartetas gyvuoja visu pajėgumu nauja sudėtimi.

Kristina Jure su grupe

Justinas Trio + Kristina Jurevičiūtė - Pasaulyje populiarios melodijos, modernūs ritmai.Kristina Jure yra X Faktoriaus finalininkė, stipraus ir išraiškingo balso savininkė. Kartu su gyvo garso grupe Justinas Trio sukurianti nepakartojamą atmosferą.