Gyva Muzika Jūsų Renginiui

JUSTINAS TRIO

Justinas Trio – tai pop/rock grupė, kurianti ir koncertuojant įvairiose šventėse ir renginiuose. Visi grupės nariai yra tikri profesionalai, kurie ne vienerius metus užsiima aktyvia koncertine veikla. Grupės muzikiniai kūriniai yra pripažinti ne tik Lietuvoje, bet skamba ir užsienio radijo stotyse. Kolektyvas didžiausiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose koncertavo su žymiausiais mūsų šalies atlikėjais. 2012 metais, grupė pristatė savo dainą “Amazed By You” su kuria pateko į nacionalinį Eurovizijos finalą. Grupės lyderis Justinas dalyvavo tarptautiniame legendinio miuziklo "RENT" pastatyme kurį režisavo Georg Malvius ir Derek Barnes. Grupės repertuarą sudaro ne tik autoriniai kūriniai, tačiau ir populiariausios Lietuvos bei užsienio dainos.

Esame profesionalų grupė kuri groja įvairiomis sudėtimis tokiose šventėse kaip: Tarptautinės konferencijos, vestuvės, įmonių vakarėliai, miesto šventės, gimtadieniai ir t.t. Mūsų repertuarą sudaro tiek originalūs muzikiniai šedevrai, tiek visiems puikiai žinomos Lietuviškos, Angliškos ir Itališkos dainos.

Pasirūpiname visais užsakovų galvos skausmais susijusiais su gyva muzika! Dažnai, žmonės užsakinėdami gyvo garso grupes neįvertina to, kad jas reikės įgarsinti. Taip atsitinka todėl, kad užsakovai tiesiog nežino tokių niuansų. O ir neprivalo žinoti! :)

Užsakovas, pasikvietęs mus į savo šventę, nebesirūpina grupės aparatūros niunasais, pasirenka mėgstamas melodijas iš repertuaro ir mėgaujasi švente.

Užsakius mus savo šventei - garso ir šviesos aparatūrą, renginiui iki 150 žmonių, Lietuvos teritorijoje, atsivešime be jokio papildomo mokesčio!

Grupės Sudėtys

Solo - Gitara/Vokalas - 2x45 min

Duo - Gitara/Vokalas, Būgnai. 2x45 min

Duo 2 - Gitara/Vokalas, smuikas. 2x45 min

Justinas Trio - Gitara/Vokalas, Būgnai, Dj/Sampler. 2x45 min

Trio + Smuikas - Gitara/Vokalas, Būgnai, Dj/Sampler, Smuikas. 2x45 min

PROGRAMOS

Autorinė programa

Tai pop rock stiliumi atliekama autorinė programa.

Pavyzdžiai: https://www.youtube.com/watch?v=PkYsNyUnjFY

https://www.youtube.com/watch?v=ZvPM7cCs5tE

Pop programa

Nuo Rondo iki Coldplay. Populiarios Lietuvių bei užsienio atlikėjų dainos.

Programoje Egidijaus Sipavičiaus, Eros Ramazzotti, Bryan Adams, Maroon 5 ir t.t.

VALDEMARAS FRANKONIS

Valdemaras Frankonis - legendinis dainų atlikėjas, daugiau kaip 50 - metų scenoje. Valdemaras puikiai žinomas dėl savo pasiekimų ir indėlio Lietuvos muzikoje. Be šio atlikėjo nevykdavo nei vienas žymesnis koncertas Lietuvoje.

PROGRAMOS

Legendinės, laiko patikrintos ir nenugalėtos dainos. Repertuare skamba Vytauto Šiškausko, Algimanto Raudonikio, Mindaugo Tamošiūno, Raimondo Paulo bei žinomiausios pasaulio dainos. Taip pat programa nuo retro iki rock n' roll'o. Tom Jones, Engeberd Hamperdinc, B.B. King, Frank Sinatra, The Beatles bei populiarios itališkos ir ispaniškos melodijos. Programa idealiai tinka įvairaus amžiaus auditorijai, todėl, kad joje skamba tiek klasikiniais tapę hitai, tiek naujos, modernios melodijos.

Grupės Sudėtis

Valdemaras Frankonis

Vokalas/Klavišai - muzikantas iš didžiosios raidės. Scenos legenda. Multiinstrumentalininkas.

Justinas
Stanislovaitis

Vokalas/Gitara - Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ įkūrėjas ir siela. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybėje pasaulio radijo stočių.

Salvijus
Žeimys

Būgnai/Perkusija - profesionalus būgnininkas grojęs ir grojantis su tokiomis grupėmis kaip Skyle ir Aistė Smilgevičiūtė, Rojaus Tūzai, Antis, Atalyja, bei daugybė kitų.

ŽVAIGŽDŽIŲ KVARTETAS

Vokalinė popgrupė, susikūrė 1997 m. Vilniuje Grupės įkūrėjas ir pirmasis vadovas Giedrius Balutis pakvietė joje dalyvauti žinomus 8-9 dešimtmečiuose Lietuvos estrados dainininkus Oną Valiukevičiūtę, Janiną Miščiukaitę, Viktorą Malinauską ir Valdemarą Frankonį. 1998 m. Kauno leidybinėje firmoje “Pūkas”išleido pirmąjį albumą “Žvaigždžių valanda”. Kvarteto repertuare dominavopopuliarios praeityje Lietuvos autorių estradinės dainos, bei užsienio atlikėjųšlagerių lietuviški perdirbiniai. 2002 m. O. Valiukevičiūtei pasirinkus politikėskelią, į jos vietą atėjo dainininkė Violeta Riaubiškytė-Tarasovienė. Tačiau grupėje ji ilgai neužsibuvo. 2004 m. pradėjusi solinę veiklą jį savo vietą kvartete užleido Rasai Kaušiutei. Pastaroji kvarteto nare buvo iki 2006 metų. Jai pasitraukus, prie grupės prisijungė Kauno muzikinio teatro solistė Raimonda Tallat-Kelpšaitė. 2008 m. vasaryje netikėtai mirus Janinai Miščiukaite, “Žvaigždžių kvartetas” veiklą nutraukė. Atsikūrė 2009 m. rudenį nauja sudėtimi. Prie anksčiau kvarteto veikloje dalyvavusių V. Frankonio ir V.Malinausko prisijungė Asta Bagdonavičienė ir Vytautas Šiškauskas. Šia sudėtimi 2010 m. įrašė albumą “Laimės aidai”. Populiariausios repertuaro dainos: Žvaigždžių valanda, Mes padainuosim, Seno parko melodija, Rytas,Ilgiuosi jūros, Laiškas, Paukščiu taku, Paryžiaus tango, Jaunystės valsas, Žvaigždė, Ten, kur svajonė laukia.

Šiuo metu Žvaigždių Kvartetas gyvuoja visu pajėgumu nauja sudėtimi.

Grupės Sudėtis

Valdemaras Frankonis
Justinas
Stanislovaitis
Rasa Kaušiūtė
Liucija Nanartavičiūtė

Kristina Jure su grupe

Justinas Trio + Kristina Jurevičiūtė - Pasaulyje populiarios melodijos, modernūs ritmai.Kristina Jure yra X Faktoriaus finalininkė, stipraus ir išraiškingo balso savininkė. Kartu su gyvo garso grupe Justinas Trio sukurianti nepakartojamą atmosferą.

Tel. nr.: +37060904881
El. Paštas.: renginiukomanda@gmail.com